Illumicom logo Bel ons gerust: 070 - 42 75 931
Illumicom Team
 
 
Home » Contact » Team

Contact

Team

Illumicom kent één centraal cliëntenteam voor strategie en activatie. Zij vormen uw dagelijkse aanspreekpunt.

Erik van der Geest
Strategisch Consultant & Communicatie Architect B2B
Managing Director
Mail: e.vdgeest@illumicom.nl
LinkedIn: erik van der geest

Emile Vonk
Strategisch Consultant Private Zorg
Client Service Director
Mail: e.vonk@illumicom.nl

Monica Scheepers
Strategisch consultant Music Industry
Procesmanager
Mail: m.scheepers@illumicom.nl
LinkedIn: monica scheepers

Fer Overdijk
Communicatieadviseur Klein bedrijf
Art Director – Grafisch vormgever
Mail: f.overdijk@illumicom.nl

mr Rene Beaumont
Senior Communicatieadviseur
Conceptbedenker - Scribent
Mail: r.beaumont@illumicom.nl

Alex Heemskerk
Conceptual Brand Designer
Mail: a.heemskerk@illumicom.nl

drs. Robbert Bloemendaal
Senior Beleidsverwoorder - tekstschrijver
Mail: r.bloemendaal@illumicom.nl

dMOTION.com
Digital & Multimedia
Mail: digital@illumicom.nl

Mark van Rijn
Hoofd boekhouding
Mail: administratie@illumicom.nl

 
Strategische communicatie op afroep